KRONOSPAN představil nový výrobek pronízkoenergetické a pasivní dřevostavby.

OSB AIRSTOPFINISH ECO má očekávané charakteristiky desek OSB a zároveň se přizpůsobuje aktuálnímu trendu výstavby ekologických nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Tyto druhy staveb mají vyšší nároky na difúzní odpor (neprůvzdušnost) obvodového pláště.

OSB AIRSTOPFINISH ECO je speciálně vyvinutá stavebněkonstrukční deska s výrazně vylepšenými a přesně definovanými vlastnostmi v oblasti prostupu vzduchu a vodních par prostřednictvím integrované celulózové fólie. V difúzně otevřené skladbě tak může být zároveň instalováno plošné, neprůvzdušné ztužení i parobrzda.

Jádrem výrobku je deska OSB SUPERFINISH ECO charakterizovaná normou EN 300 jako typ OSB/3 (nosná deska pro použití ve vlhkém prostředí). Na tuto desku je aplikována kašírováním speciální fólie na bázi celulózy. Fólie snižuje rozdíly v heterogenitě desek, které tak získávají přesně definované hodnoty neprůvzdušnosti a difúzního odporu.


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.