Firma Saint-Gobain Weber Terranova a.s. přichází s novinkou. Od 16. května uvádí na trh kompletní řadu lepidel na obklady a dlažby, tentokrát v nízkoprašné úpravě LOW DUST. Ucelenou řadu LOW DUST přivádí na trh jako jediná firma v oboru.

Skupina těchto inovovaných výrobků splňuje veškeré kvalitativní požadavky na moderní lepicí tmely na cementové bázi pro lepení obkladů a dlažeb. Významnou výhodou produktů není pouze nízkoprašnost (a tím i snížení nepříznivých vlivů stavební výroby na životní prostředí), ale i zpracovatelnost lepicích tmelů, a to jak při nanášení tmelu na podkladní vrstvy konstrukcí, tak i při kladení dlaždic a keramického střepu.

Podařilo se vyvinout ucelenou řadu produktů od nejnižších tříd až po třídy určené pro náročné obkládání a problematické podklady. Již při školeních, která předcházela začátku této stavební sezóny, vzbudila upozornění školitelů Saint-Gobain Weber Terranova a.s. na skupinu těchto výrobků velký zájem a většina řemeslníků se na tyto novinky těší. Spokojeni budou nejen řemeslníci, ale také kalkulanti stavebních prací, protože i přes výrazné vylepšení zpracovatelských vlastností lepicích tmelů se nebude jejich cena lišit od klasických „prašných“ výrobků.


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.