Nové, neotřelé tvary a technická řešení, které Oras nabízí svým zákazníkům, jsou velmi často hlavní inspirací řady dalších výrobců vodovodních baterií.

 

Bezdotyková umyvadlová baterie pro Il Bagno Alessi One by Oras

Unikátní uživatelský komfort, skvělý design a důmyslná technologie.

Na počátku tohoto tisíciletí  vytvořil Stefano Giovannoni  nejuniversálnější  řadu výrobků do koupelen  s průmyslovým designem: IL BAGNO ALESSI One, která zahrnuje baterie, nábytek, umyvadla, vany a koupelnové doplňky. Nyní byla tato řada doplněna bezdotykovými bateriemi. Důmyslná technologie  v kombinaci se skvělým designem od designera jménem Stefano Giovannoni mění použití vody v potěšení.

Designér: Stefano Giovannoni

Oras

Svým designem jsou baterie Il Bagno  Alessi by Oras jednodušší, s rovnými liniemi. Designér,  jehož vybral Alessi pro tuto řadu, je Milánský architekt, který je v současné době jedním z nejúspěšnějších na světě.

Stefano Giovannoni říká o původu tohoto jednoduchého  hladkého designu baterie: „Když jsem navrhoval tuto řadu umyvadlových baterií, měl jsem představu přírody a pobřežních skal modelovaných vodou.“

Mimořádný design a maximální praktičnost: to jsou faktory, které mění tuto umyvadlovou baterii v mistrovské dílo.

Úspora vody i energie

Funkce této nové umyvadlové baterie jsou podobné ostatním bezdotykovým bateriím. Spouštění baterie je plně automatické – bez doteku ruky.  Vodou se šetří při každém použití. Spotřebujete pouze tolik vody, kolik je třeba, protože průtok vody se zastaví jakmile oddálíte ruce z  prostoru pod výtokovým raménkem. Současně také šetříte drahou energii. Teplota vody se reguluje snadno ovládací  páčkou na straně baterie. Díky své spolehlivosti a pohodlí při použití jsou bezdotykové baterie výborným řešením pro děti i seniory. Tyto baterie přinášejí vítanou pomoc s problémy spojenými s používáním tradičních baterií, jako je pouštění a zavírání vody nebo nastavování teploty.

I ve verzi Bidetta

Nová bezdotyková umyvadlová baterie je také k dispozici s uživatelsky příjemnou ruční sprškou Bidetta. Tato baterie se používá stejně snadno jako obyčejná bezdotyková baterie. Spršku můžete spustit pohybem ruky před senzorem. Po jejím použití ji opětovným pohybem ruky před senzorem vypnete. Toto všechno se děje bez jediného doteku  – a to je nový hygienický standard. S ruční sprškou Bidetta je možné snadno dosáhnout intimní hygieny, pokud tuto baterii umístíte vedle toalety. Toto řešení je vhodné pro moderní i typově starší vybavení domácností.

Důmyslné detaily doplňují celek

Umyvadlové baterie Il Bagno Alessi by Oras  reprezentují nejvyšší úroveň technologie na trhu. Baterie je dodávána s tlačným uzávěrem odpadu. U modelu Bidetta je držák spršky vyroben z kovu a  sprchová hadice má zesílené dvouzámkové ovinutí.

Instalace výrobku je velmi snadná díky připojení pomocí flexi hadiček. Také monočlánek, umístěný v samostatném pouzdru  pod umyvadlem, lze snadno podle potřeby vyměnit.


 

Bezdotyková baterie Oras Cubista

  • nový design a funkčnost do domácností
  • také v provedení s ruční sprchou Bidetta

Oras


“Když byla před pár lety navržena výrobní řada Oras Cubista, cílem bylo vytvořit moderní, osobní a vyjímečnou baterii se skvělou funkčností”, říká tvůrce této baterie, průmyslová designérka Kirsi Svärd. Tato návrhářka vyjadřuje svou fascinaci kubismem, ve kterém se předměty ve své abstraktní formě rozdělí, analyzují a znovu sestaví. Proto byla kolekce umyvadlových baterií Oras Cubista silně ovlivněna geometrickými formami kubismu: kužely, válci, koulemi.
Série Oras Cubista je mimořádně široká. Zahrnuje baterie určené pro nejrůznější připojení vody v domě: kuchyni, koupelně, technických místnostech a dalších sanitárních zařízeních. Nováčkem v této řadě je bezdotyková umyvadlová baterie, určená pro moderní domovy i pro veřejná zařízení. Tato bezdotyková baterie je také nabízena s víceúčelovou ruční sprškou Bidetta.

Uživatelsky příjemná Oras Cubista, která je silně zaměřena na hygienu – snižuje spotřebu vody i energie
Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a šetrné využití vody, klade firma Oras důraz na životní prostředí. Nová bezdotyková baterie Cubista je ekologickým řešením pro Vaši koupelnu: šetří jak vodu, tak energii.
Použití baterie je snadné a bezpečné – všechno co musíte udělat, je vložit ruce pod  výtokové raménko a voda   začne sama vytékat. Bez nutnosti dotýkat se baterie před mytím ani po umytí. A to je maximum, které si při hygieně rukou lze představit.
Baterie se vypne automaticky bezprostředně po použití.

Verze Bidetta

Bezdotyková umyvadlová baterie Oras Cubista přichází také ve verzi s uživatelsky pohodlnou ruční sprškou Bidetta.
Použití této baterie je stejně jednoduché jako u obyčejné bezdotykové baterie: baterie bude fungovat, aniž byste se jí dotkli a navíc můžete využít výhody  již osvědčené ruční spršky Bidetta.

Ruční sprška Bidetta slouží pro intimní hygienu, pokud je umístěna v blízkosti toalety. Je tak vhodným řešením v prostorách, které neumožňují instalaci bidetu. Zejména v malých koupelnách a WC proto rozšiřuje rozsah použití baterií Oras. Vedle osobní hygieny je možné využít ruční spršku na umytí například  bot či dokonce Vašich zvířecích mazlíčků.
Přizpůsobivá a univerzální, vhodná pro nové i starší prostory.
Po použití ruční spršky Bidetta se proud vody automaticky vypne – nový standard, zohledňující hygienu i úsporu vody.

Spolehlivý senzor a odolná konstrukce

Bereme jako samozřejmost, že naše produkty jsou výjimečné z hlediska odolnosti, funkčnosti a technické kvality. Senzor bezdotykové baterie“Autofokus” je mimořádně přesný a spolehlivý. Zaznamená rozdíl i v zabarvení  povrchu, a proto funguje za jakýchkoliv světelných podmínek. Díky své spolehlivosti jsou bezdotykové baterie Oras Cubista vhodné také tam, kde je používají děti nebo senioři. Jsou skvělým řešením problémů, které mohou nastat při pouštění a zavírání vody nebo nastavování správné teploty u tradičních vodovodních baterií.

Jednoduchá a prověřená technologie těchto umyvadlových baterii (třída ochranyIP67) ovládaných 6V elektrobaterií zajišťuje spolehlivou a bezpečnou funkci i při extrémně častém používání. Instalace této nové umyvadlové baterie je snadná  díky použití flexi připojovacích hadic.

Oras Cubista byla oceněna v soutěži Fennia Prize 2009

Baterie Oras Cubista je díky svému čistému designu perfektně hodí do prostor navržených v různých stylech i do prostor s již existujícími rozvody vody. Kromě stylového designu uživatelé nejvíce oceňují jednoduchost údržby při čistění. Ukazatelem úspěšného designu je skutečnost, že kolekce Oras Cubista byla oceněna uznáním v soutěži Fennia Prize 2009.

Navštivte bezdotykové baterie Oras Cubista na www.oras.com a zažijte novou úroveň funkčnosti.


 

Nová Oras Safira – fuknčnost a svoboda při výběru


První baterie vyrobená v Orasu se oběvila na finském trhu již před více než 30 lety. Její konstrukce a funkčnost stále procházejí vývojem. Jako první jsme se zaměřili na technické parametry a současně take na bezpečnost a ekologii při použití produktů Oras.
Výsledkem je přívětivě snadné užívání baterií Oras za dodržení nejpřísnějších bezpečnostních a ekologických podmínek.

Oras Safira je inovovanou sérií vodovodních baterií, ve které se prolínají desetiletí zkušeností společně s moderní technologií  a designem.
S masivní, ale při tom snadno ovladatelnou pákou vodovodní baterie Oras Safira lze velmi přesně nastavit požadovanou teplotu a průtočné množství vody.
Obnovená série Oras Safira je minořádně rozsáhlá. Obsahuje baterie pro veškeré využití: koupelny, kuchyně a ostatní hygienická zařízení .

Snadné užívání a úspora vody jsou klíčové

Oras Safira je velmi úsporným řešením v několika ohledech.
Praktičnost a technologie zaručuje, že Oras Safira také šetří energii a dodávku vody. Dokáže stále více a efektivněji  regulovat požadované množství a teplotu tekoucí vody.

Ruční sprška Bidetta jen podtrhuje rozmanitost využití.

Série Oras Safira se velmi dobře začlení jak do tradičních, tak i do vemi moderních prostor.

Správný výběr Vám pomáhá bý soběstačnými

Většina lidí chce žít v domě a být naprosto soběstačnými tak dlouho, jak je to jen možné.Tato skutečnost se odráží při rekonstrukci či stavbě domu více než kdekoli jinde. Můžete ji zrealizovat s dobrým designem a malou investicí. Koupelnu lze zadaptovat dle potřeb starších osob tak, aby napomohla samostatnosti  a denně sloužila.
Koupelna je nejčastěji navštěvovaným mistem v domě. Jedním z hlavních důvodů proč jsou starší lidé nuceni se odstěhovat do různých pro ně určených zařízení je právě ten, že nejsou samostatně schopni využít koupelnu doma k osobní hygieně.

Oras Electra pro praktický domov

Jako výborný příklad praktických technologií pro usnadnění života seniorům slouží bezdotykové baterie vyvyinuté v Orasu. Baterie Electra jsou vítanými pomocníky, kteří Vás zbaví problémů, které Vás mohou potkat například při pouštění a zavírání, nebo regulaci teploty vody.
Baterie Oras Electra je krásná na pohled s jednoduchým ovládáním: prostě jen  dáte ruce před baterii a začne téct voda o nastavené teplotě.

Od asistenční páky až k produktové sérii

Při předvedení obnovené série  Safira, Oras také představuje novinku.
Snadno využitelnou řadu baterií Oras Safira Easy-to use.
Produkty této řady jsou vhodné pro domácnosti seniorů, chráněné dílny a prostory ve kterých se pohybují osoby se sníženou pohyblivostí i psychickým hendicapem.
Páky k těmto bateriím lze koupit I samostatně a mohou být dodatečně zaměněny I na běžných bateriích Oras Safira.Nicméně kompletní baterie s prodlouženými pákami  jsou nyní v naší nabídce také, jako konečné produkty.
Design ovládání – prodloužená páka s velkým otvorem uprostřed usnadňuje otevření a uzavření baterie včetně zjednodušeného nastavení požadované teploty vody, například při oslabení manuální zručnosti uživatele.

 


 

 

zdroj: www.oras.com


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.