Povodně, které v posledních týdnech vytrvale sužují území po celé České republice, působí nesmírné škody na lidských osudech i majetku. Společnost Xella se proto rozhodla aktivně zapojit do pomoci a vytvořila speciální nabídku pro poškozené povodněmi.

"Rádi bychom vyjádřili lítost nad ničivou povodní, která v minulých dnech pustošila domovy desítek českých rodin. Soucítíme s oběťmi záplav a chápeme, jak jen může být ztráta domovů a majetku pro každého tíživá. Jako výrobce stavebních materiálů se přitom cítíme téměř povinováni poškozeným lidem pomoci" řekl Ing. Martin Polák, generální ředitel a jednatel společnosti Xella CZ.

Jakou pomoc postiženým povodněmi nabízíme?

  • 50% slevu na zdicí materiál Ytong
  • zdarma odborné služby a poradenství
  • slevu 50 % na typový projekt RD od partnerské společnosti G SERVIS CZ, určenou těm, kteří kompletně přišli o svůj domov

Požádejte nás o pomoc!

Všichni zájemci o pomoc se mohou obrátit přímo na naše obchodní poradce. Na základě konzultace a osobní obhlídky poškozené stavby vám nabídnou způsob technického řešení a potvrdí nárok na finanční pomoc. Žadatelé se v žádném případě nemusí obávat zbytečného papírování a průtahů. Žádat o obhlídku poškozeného domu je možné na bezplatné infolince společnosti 800 828 828 nebo přímo u obchodních poradců.

Ytong je vhodný pro domy v záplavových oblastech

Ytong má pro zaplavené a záplavové oblasti několik zásadních výhod. Kromě maximální rychlosti a jednoduchosti výstavby je také vhodný pro stavbu svépomoci. Zkušenosti z minulých let dokázaly, že zaplavené domy z Ytongu si po vysušení udržely svou původní pevnost, a nedochází u nich k podstatným statickým problémům. Ytong navíc přirozeně brání nadměrnému růstu plísní a množení mikroorganismů, které bývají největším problémem domů postižených povodněmi. Kontaktujte nás na bezplatné infolince na čísle 800 828 828 nebo přímo u obchodních poradců!


zdroj: www.xella.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.