Společnost Sapeli vytvořila celou řadu nových a netradičních dekorů NATUR, které uspokojí ty nejnáročnější zákazníky.

Pro svoji neopakovatelnou krásu a pocit z pravé přírody je dýha jedním z nejčastějších materiálů při volbě interiérových dveří a zárubní. Je přirozená, a přitom interiér vyzdvihuje. V SAPELI pracují s dýhou od samého počátku a každoročně doplňují sortiment o nové dýhované dekory. V loňském roce se představil zákazníkům stříbrný dub, typický svojí šedostříbrnou barvou. Letos jej následuje hned osm nových dýh, které Vám nyní jednotlivě představíme přímo na fotografiích dveří SAPELI.

Stříbrný jasan - rozšiřuje škálu „stříbrných“ dýh a navazuje na oblíbený stříbrný dub, který SAPELI představilo v roce 2008. Stříbrný jasan krásně vyniká zejména na hladkém typu dveřního křídla.

Stříbrné zebrano - dýhu zebrano již v nabídce SAPELI najdeme v kolekci exotických dýh. Mezi zákazníky jde o často volenou dřevinu, a proto SAPELI nabízí tuto dřevinu v novém kabátku, který charakterizují stříbrná vlákna dýhy na tmavě hnědém podkladu.

Sapeli

dveře Swing, dýha stříbrný jasan

Sapeli

dveře Lotos s dýhou stříbrné zebrano

Také moderní dýha ořechu je od roku 2009 rozšířena o dva nové dekory, a to polární ořech a dýha africký ořech. Jde o dýhy s výraznou texturou, které vyniknou v každém moderním interiéru.

 

Sapeli

dveře Elegant, dýha polární ořech

Sapeli

dveře Elegant, dýha africký ořech

Dalším představitelem exotické dýhy je nová, tmavě hnědá dýha makasar, která vyniká jak na plných, tak i prosklených dveřích SAPELI a se zcela opačnou barevností ve světlém až zlatavém odstínu se představuje zákazníkům od letošního roku dýha indická jabloň či ještě světlejší dýha citron.

 

Sapeli

dveře Karolína, dýha makasar

Sapeli

dveře Swing, dýha indická jabloň

Prezentaci dýh 2009 uzavírá dýha polenská švestka, která je typická příjemně teplou, hnědou barvou s dávkou zlatavého třpytu. Tento nekonfliktní dekor může být užitý prakticky v jakkoliv řešeném moderním obytném či kancelářském interiéru.

 

Sapeli

dveře NOTE, dýha citron

Sapeli

dveře Tenga, dýha polenská švestka

 

Všechny nové dýhy patří do skupiny tzv. ARO dýh, které díky speciálnímu výrobnímu postupu zajišťují jednotnost barvy a kresby všech dveřích v interiéru a nadále zůstává zachována přírodní krása a textura dřeva.

V řadě dveří SAPELI NATUR se kromě nových dýh představuje zbrusu nový model dýhovaných dveří se zajímavým názvem BONALANA. Název vznikl překladem z italštiny, kdy Bonalana znamená rošťák či nezbeda. Nové dveře Bonalana jsou charakteristické vlysem s plexisklovými proužky, přičemž dochází ke střídání dřeva a průhledných pásků. Tyto pásky jsou buď průhledné či průsvitné a umožňují doslova světelné hrátky sprůchodem světelných paprsků. SAPELI nabízí zákazníkům možnost výběru ze čtyř modelových provedení s různými variantami umístění vlysů.

 

PROČ SI ZVOLIT u dveří a zárubní SAPELI DÝHU?

Dýha je tradiční materiál

V SAPELI pracujeme s dýhou od samých počátků a stala se naším hlavním výrobním potenciálem. Když se řekne SAPELI, každému se vybaví právě dýhovaný sortiment dveří a zárubní. Ani vlastní název společnosti nebyl zvolen náhodou: Sapelli či sapelle je jeden z nejpoužívanějších druhů dýhy magahonu původem z Afriky a byla v počátcích naší novodobé historie hlavní povrchovou dýhou, kterou jsme na našich dveřích nabízeli.

Nejširší výběr dýhovaných dveří na českém trhu

Dýha je materiál připravovaný ze stromů a vzhledem k druhové početnosti flóry je surovinou, která je téměř designově nevyčerpatelná a stále inspirující. V podstatě jako příroda sama. Aktuálně si mohou zákazníci u SAPELI vybrat z 24 dýhovaných dekorů, což je počet, který nemá na českém trhu konkurenta. Dýhované dveře SAPELI mohou zákazníci volit v mnoha modelech plných, prosklených a celoprosklených dveří.

Nejširší výběr dýhovaných dekorů

Jiiž tak bohatou nabídku tuzemských dřevin postupně doplnil sortiment exotických dýh. Tou vůbec první byla dýha zebrano, následovaly ji padouk, wenge či bubinga. Rokem 2009 přibylo do nabídky SAPELI hned osm nových dýh, které jsou charakteristické svým atypickým a neotřelým designem - stříbrný jasan, africký ořech, citron, polenská švestka, polární ořech, makasar, indická jabloň a stříbrné zebrano.

Kvalitní dveřní konstrukce

Konstrukce našich dýhovaných dveří a zárubní se vyznačuje špičkovou úrovní zpracování, kterého dosahujeme díky nejmodernějším výrobním postupům a technologiím. Všechny naše dýhované dveře mají masivní rám se zpevňujícími výstužnými vlysy a pevným vnitřním jádrem z DTD desky, které zajišťuje adekvátní odolnost dveřního křídla při nárazu a proti proražení.

Ryze 100% přírodní materiál

S dýhou si přinesete domů opravdový kus přírody, je vyrobena z kvalitních tuzemských a exotických dřevin.

Dokonalost v detailu

Originální linie dveřních vláken prostupující ve vzájemném souladu celkovou texturou dýhovaného materiálu. Detail, který dosud žádná technologie nedokázala překonat. Přírodní materiál je nezaměnitelný!

Dýha je originální

Stejně, jako nenajdete v přírodě dva totožné stromy, tak i sama dýha představuje originalitu a nezaměnitelnost. Výjimku tvoří tzv. ARO dýhy, které jsou v nabídce SAPELI od roku 2009 a které díky specifickému postupu zpracování zaručují jednotnost barvy a kresby v interiéru, ale přitom zůstávají zachovány všechny přírodní vlastnosti dýhy.

Dokonalý design

V interiéru dokáže dýha divy! Bohatá nabídka dýhovaných dekorů umožňuje mnoho designových kombinací a možností, které interiér jednoduše vyzdvihnou. Využijte vzájemně vhodných kombinací rozdílných barevností dýh a slaďte si svůj interiér k originální dokonalosti.

Skutečná příroda u Vás doma

S dýhou na dveřích přinesete do svého interiéru moderní, nadčasový a nefalšovaný kus přírody. Přirozené vlastnosti přírodního materiálu osloví každého, kdo se svým interiérem žije jeden život dohromady.


zdroj: www.sapeli.cz


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.