Hledáte něco tradičního a zajímavého pro střechu na váš dům? Rekonstrujete chalupu a nechcete zbytečně zatěžovat střešní konstrukci?

Tradiční střecha s tradiční Českou šablonou

Cembrit

Vláknocementová střešní krytina Česká šablona je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Všechny výrobky mají speciální povrchovou úpravu pro zvýšení její životnosti a odolnosti. Šablona prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní, přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše.

Tradiční Českou šablonu nabízíme v několika barvách a provedení.

Češká šablona BETTERNIT - je základní vláknocementová šablona tloušťky 4 mm vhodná pro střechy již od skonu střešní roviny 30°.
Česká šablona HORAL je vláknocementová šablona tloušťky 5,2 mm určená pro střechy v nadmořské vášce nad 900 m a vyšší než V. sněhové oblasti. Jedná se o materiál přímo vyvinutý pro horské podmínky.
Česká šabona DOMINAT s povrchem velice věrně imitující břidlici zachovává přírodní ráz architektury.

Jednoduchá a rychlá montáž skládané střešní krytiny - Česká šablona

mk-česká_šablona-montáž

Montáž skládané střešní krytiny Česká šablona se provádí pomocí hřebíků a vichrových spon. Tento jednoduchý a rychlý způsob montáže si velice rychle oblíbili pokrývači i investoři. Česká šablona se připevňuje přibitím hřebíky do dřevěného podkladu tvořeného latěmi 30×50 mm, 40×60 mm. Dále se každá šablona přichytí vichrovou sponou.
Každý kus krytiny je tedy držen dvěma hřebíky a jednou vichrovou sponou. Přesah české šablony ve špičce musí být 18 - 23 mm.

 

mk-česká_šablona-rozmery

Úpravy krytin (dělením) se provádí speciálními ručními nebo pákovými nůžkami na stříhání vlákno- cementového materiálu.

Česká šablona je střešní krytina vhodná pro montáž na střešní konstrukce o sklonu již od 30°.

 


zdroj: www.cembrit.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.