Vyzkoušejte nový, unikátní kompozitní materiál Twinson, vyvinutý specialisty společnosti Deceuninck. Twinson v sobě spojuje výhody dřeva a PVC! Díky tomu můžete využívat vlastnosti obou materiálů v jednom provedení.

Pevnost, odolnost, přírodní vzhled, tepelné vlastnosti a nenáročná údržba dělají z Twinsonu ideální materiál pro venkovní terasy, chodníky, okraje bazénů i obklady budov.

6 důvodů proč používat materiál Twinson

  1. Twinson je pevný a voděvzdorný materiál, který se nekroutí ani neštěpí.
  2. Výrobky z materiálu Twinson se snadno montují - vystačíte si s běžným nářadím.
  3. Twinson díky svému unikátnímu povrchu neklouže ani za deště.
  4. Jednotlivé prvky materiálu Twinson můžete kombinovat a vytvářet tak jakékoliv tvary.
  5. Výrobky z materiálu Twinson nešednou, nezarůstají mechem a odpuzují hmyz.
  6. Twinson díky moderní výrobě navíc šetří životní prostředí.

Kde všude lze materiál Twinson použít?

Jedinečnou výhodou materiálu Twinson je jeho variabilita. Díky vysoké pevnosti, odolnosti vůči hnilobě i parazitům a snadné opracovatelnosti je možné Twinson použít pro veškeré venkovní plochy. Ať už potřebujete nové chodníčky, povrch terasy nebo balkónu, okraje bazénů i venkovní obklady fasád, Twinson je ideálním materiálem.

8 barevných odstínů

Materiál Twinson nabízíme v osmi barevných variantách, které Vám umožní architektonická řešení jak při rekonstrukcích, tak i nových projektech. Barvy materiálu sahají od mandlově béžové po lékořicově černou a podtrhují tak jeho přírodní vzhled. Twinson díky svému vzhledu také příjemně ladí s ostatními materiály.

Spojení přírody a špičkové technologie

Jak jsme již uvedli výše, materiál Twinson se vyrábí sloučením borovicového dřeva a kvalitního umělého polymeru. Twinson je díky použité technologi velice málo rozpínavý, tudíž se ani při letních vedrech nedočkáte žádného nepříjemného překvapení.

Twinson se také vyznačuje nízkou nasákavostí vody, čímž si zachovává stálý vzhled i tvar. Zároveň patří do třídy životnosti číslo 1 podle normy EN350
a je 100% recyklovatelný.

Dřevo borovic, které je k výrobě materiálu Twinson používáno, se uměle pěstuje v obnovovaných lesích, tudíž se jeho těžením neškodí životnímu prostředí.  Materiál Twinson je zkrátka materiálem budoucnosti.

 


zdroj:  http://www.deceuninck.cz/twinson/

 

 

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.