Při realizaci malých i velkých projektů, výstavbě starých i nových budov se společnost Knauf Marmorit osvědčila jako přední dodavatel značkových výrobků pro stavebnictví i jako kvalifikovaný a spolehlivý partner řemeslníků, prodejců, architektů a stavitelů.

Důsledná koncepce, promyšlené detaily a přesvědčivá realizace nachází vyjádření v jasném sloganu: „Zhodnocujeme fasády“.

SM700 Marmorit je zárukou vysoce estetických a neobyčejně kvalitních povrchů, jakož i účelných úprav ze stavebně-fyzikálního hlediska, tzn. opatření zdí tepelnou izolací. Nabídka výrobků sahá od spodních omítek s velkou vydatností přes ušlechtilé minerální vrchní omítky po komplexní tepelně-izolační sendvičové systémy. Tento sortiment navíc doplňují konstrukčně nápadité stavební prvky z izolačních hmot pro realizaci fasád, jakož i kvalitní barvy pro venkovní i vnitřní použití.

Od roku 1979 zná svět technologii vláken v SM700. Tenkrát Knauf Marmorit jako první aplikoval princip vyztuženého betonu v univerzální maltě. Do dnešního dne bylo zpracováno okolo miliónu tun SM700 – to jsou milióny m2 bez jakýchkoli poškození.

Nyní Knauf prezentuje nejnovější vývoj Marmoritu v tomto sektoru. Tak je možné dokončit armovací vrstvu a povrchovou omítku u zateplovacího systému během pouhých 2 dnů pomocí jediného materiálu. Žádná čekání, žádné pastózní šlechtěné omítky.

K tomu jsme vyvinuli SM700 také pro vnější omítky – jako ušlechtilou, přírodně bílou filcovanou omítku s noblesním vzhledem. Tím vzniká perfektní podklad i šlechtěná omítka v jednom produktu. Penetrace, armování a vyhlazení se sčítají do jednoho technicky vyzrálého, skoro až monolitického systému. To je aktuální technika omítání.

Textilní vlákna Knauf Marmorit jsou zdravotně zcela nezávadná. Jednoduché přimíchání vláken nic nepřinese, jen pokud se vlákna přidají do pojící směsi malty – tak jak je tomu u SM700 – drží vše pohromadě. To je definitivní konec trhlinám.

Přednosti:

  • Naprostá jistota – více než 25 mil. m2 bez jakýchkoli poškození. To je nedostižná jistota díky odzkoušené technologii vláken.
  • Přírodně bílá – všestranný talent i jako filcovaná omítka. Tak vzniká konečná úprava povrchu.
  • Monolitická – od zdiva až po omítku jen s jedním materiálem. Tímto vznikne extrémně pevný a trvanlivý systém na principu vše v jednom. Nepotřebujete již žádnou penetraci, armování a povrchovou omítku.
  • Rychlá – již po 1-2 dnech můžete nanést SM700 jako vrchní omítku.
  • Jednoduchá – použití jako konečná úprava fasády
  • Hospodárná – pracujete jen s jedním produktem, na ostatní produkty s vysokou pracností můžete zapomenout.
  • Nehořlavá – dbá na bezpečí, omítka je nehořlavá.

 


zdroj: www.knauf.cz


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.