Odvodňovací systémy z recyklovaného kompozitního materiálu přináší řadu možností i inovací.

RONN KERB - kombinované odvodňovací obrubníky EK100

Odvodňovací systém RONN KERB je určen pro odvodnění silnic, dálnic a dalších kominikací, parkovišť či zpevněných ploch.

Pevnost

Odolává nárazu a zatížení  D400 kN za předpokladu, že je nainstalován podle specifikace výrobce. Kromě odolnosti při provozu lze očekávat také vyšší odolnost při manipulaci a montáži. Materiál a výrobní postup je v souladu se směrnicí EN 1433. Kromě mechanicé odolnosti je výrobek odolný proti pohonným hmotám a chemikáliím určeným na údržbu silnic

Vzhled

Výrobek je záměrně vyroben tak, aby byl podobný výrobkům z betonu - zejména betonovým obrubníkům. Líší se jen hmotností a dutinami, kterými odtéká odváděná voda.

Hmotnost

RONN KERB má velmi malou hmotnost a proto s nimi může manipulovat jediný pracovník. Malá hmotnost usnadní manipulaci až o 70%. Profily Standard o hloubce 305 mm váží pouhých 15 kg, o hloubce 385 mm váží 18,5 kg a 480 mm váží 24 kg.

 

RONN CHANNEL

Odvodňovací systém RONN CHANNEL je určen pro odvodnění silnic, dálnic a dalších kominikací, parkovišť či zpevněných ploch.

Pevnost

 

Odolává nárazu, zatížení  D400 kN za předpokladu, že je nainstalován podle specifikace výrobce a vykazuje vyšší odolnost při manipulaci a montáži. Materiál a výrobní postup je v souladu se směrnicí EN 1433.

Kromě mechanicé odolnosti je výrobek odolný proti pohonným hmotám a chemikáliím určeným na údržbu silnic. Přínosná je rovněž odolnost proti UV záření.

 

Hmotnost

RONN CHANNEL má velmi malou hmotnost a proto s nimi může manipulovat jediný pracovník. Malá hmotnost usnadní manipulaci až o 70%. Při váze od 9 kg u modulu 180 do max. 19 kg u hlubšího modulu 380 se výrazně zmenšují problémy s ochranou zdraví a bezpečností při pokládce v porovnání s tradičními systémy


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.