Ve smyslu nového sloganu Lindab vylepšuje své produkty, tak aby se s nimi lépe, snadněji a rychleji pracovalo. Nyní přináší další inovaci v produktové řadě Lindab Rainline, a to vylepšenou verzi objímky svodu SVSTI, která patří mezi nejoblíbenější typy.

Původní objímku SVSTI tvoří jeden celek, kde trn do zdi je napevno spojen se samotnou objímkou svodu.

Nová vylepšená verze bude uvedena na trh pod názvem SV. Vylepšení spočívá v usnadnění montáže a způsobu balení. Nová verze objímky se totiž skládá ze dvou částí objímky svodu a trnu který je samostatný (na obr.vlevo).

Při osazování trnu do zdi nedochází k poškození objímky např. úderem kladiva, je možné osadit trn před provedením omítky či zateplením fasády a objímku namontovat až poté co bude provedena finální povrchová úprava fasády, tak aby nedošlo k poškození či znečistění objímky.Velmi oblíbený uzávěr na klín je zachován i u této nové vrze SV. K objímce je k dispozici několik délek trnu, které již znáte od objímky SSV, která se může na první pohled jevit shodná s typem SV, má však rozdílný typ zámku. Další výhodou je kompaktnější a úspornější balení (na obr.uprostřed) a je tak zamezeno poškození povrchu během přepravy, navíc je objímka přímo připravena k montáži v otevřeném stavu (na obr. vpravo).

Lindab - objímka

 

Nové barvy Rainline

 

Borovicová zelená

Dokonale padne stavbám rekonstruovaným v původním stylu, stavbám v přírodě, ale i moderním stavbám, které se nebojí sebevědomých a výrazných kombinací…

Antracitová

Dokonalý metalický vzhled, výjimečná barva podtrhující prvotřídní materiály, zdůrazňující luxusní provedení celé stavby bude slušet moderním novostavbám stejně jako objektům rekonstruovaným do současných trendů.

 zdroj: www.lindab.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.